pl

O mnie

Coaching 

Jestem Certyfikowanym Coachem ze specjalizacją coaching relacji. Coachingiem zainteresowałam się w 2011 roku, początkowo tylko jako klient. W 2013 roku ukończyłam szkołę Coachingową w Polsce (Master Coach Instytutu Liderów Zmian, Master Coach Time Line Therapy), a następnie podjęłam 2 letnie studia w Relationship Coaching Institute w Kalifornii (specjalizacja Coaching Relacji), którego do dziś jestem członkiem i współpracuje na stałe. Aktualnie pracuje z klientami w Polsce oraz USA, w formie warsztatów, lub spotkań indywidualnych (online, lub na żywo). 

Moja Misja 

Pragnę, aby każdy z nas w świecie zdominowanym przez gotowe rozwiązania, z góry narzucone definicje miłości, czy tego jak „powinien" wyglądać związek, dał sobie szansę na odkrycie swojej Prawdy. Aby w swojej własnej definicji szczęścia budował związki i relacje na lata. Z całego serca wierzę, że Ty, ja, każdy z nas, zasługuje na szansę, aby przeżyć swoje życie we własnej prawdzie.

O mnie 

W swoim życiu doświadczyłam związków bardzo szczęśliwych i takich, które były zupełnie nie dla mnie. Zobaczyłam jak to jest czuć się samotną, ale też bardzo szczęśliwą i spełnioną jako singielka. Zrozumiałam, że spełnione życie w pojedynkę, to warunek spełnionego, szczęśliwego życia we dwoje. Niezależnie od tego jak układały się moje związki, nigdy nie było we mnie zgody na to, aby żyć na 50%, czy na miłość z rozsądku. Nie było we mnie zgody na zaakceptowanie bylejakości w moich własnych relacjach. Wierzę, że każdy z nas może zbudować swój związek na 100%...swoje 100% i 100% naszego partnera. 

O Tobie 

Czemu ta część mojej strony nie opisuje historii moich relacji i związku…,bo moja historia i moja prawda, to….tylko moja historia i moja prawda:). Twoja może być zupełnie inna. Moją rolą jest odkryć z Tobą Twoją prawdę i dać Ci narzędzia, wiedzę i wsparcie, abyś w oparciu o nią, zbudowała cudowny związek, piękne relacje i życie, które pokochasz. 

Pozdrawiam Cię ciepło 

Anna Osiecka
Certyfikowany Coach Relacji